Opublikowane

Czy Żabka naprawdę jest taka droga?

Właśnie wróciłem z Żabki i pomyślałem, że chyba coś za dużo zapłaciłem. Za chipsy Lay's strong oraz małą czekoladę Milkę karmelową 100g wyszło 16,98zł. Mój błąd, że nie wziąłem paragonu. Czy tam serio jest tak drogo czy #oszukujo ? Użyłem też aplikacji, myślałem, że to daje jakieś rabaty. #pytanie #zabka

Akcje

Otwórz wpis na wykop.pl
Klucz publiczny:

ltpik17h70t8xjwgyo91q20c

Dodane: 3 marca 2025 - 20:04:11
Opublikowane

Autor był widziany3 miesiące temu

Anonimowe odpowiedzi

Opublikowane
aktywny-znawca-80 pisze:
wszystko się zgadza. Można sprawdzić w gazetkach (ceny za jedną sztukę to te przekreślone). Szybko szukając wyskoczyły trochę starsze, więc skoro rok temu było 14 zł, to obecne 17 zł wygląda ok, bo milki ostatnio są drogie. Lay's 130g / 9zł https://www.opiniodajnia.pl/zabka-31-01-2024-gazetka Milka 85-90g / 6zł https://www.opiniodajnia.pl/zabka-20-12-2023-gazetka
Moderator mkarweta
Anonimowy użytkownik